Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Kolibri Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во областа Avsalar, 100км од аеродромот во Анталија и 22км од центарот на Аланија.
 

Сместување: Вкупен број на соби 113 во три згради. Стандардни соби (28м², една спална, едно купатило, макс.2+1 лице), Фамилијарни соби (55м², две спални, едно купатило, макс. 3+2 лица). Сите соби се со купатило со туш, фен, клима сплит систем, телефон, мини бар (се наплаќа), сеф (се наплаќа), сателитска ТВ и музички канали, плочки на подот и балкон.
 

Содржини: Главен ресторан со шведска маса, лоби бар, бар на плажа. Доктор, перална, телефон, факс, интернет кафe, продавници, рент а кар и компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. WI-FI интернет конекцијата во лобито е бесплатна.
 

Спорт и забава: Отворен базен со дел за деца. Турска бања, сауна, соба со пареа, масажа, водени спортови, билјард и компјутерски игри се наплаќаат.
 

Плажа: Хотелска приватна плажа, на 150м од хотелот, со ситни камчиња. Лежалки на плажа и чадори за сонце не се наплаќаат.