Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
GRANADA LUXURY BEACH (AVSALAR)
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Авшалар. Одалечен е 20км од Аланија и 101 км од аеродромот во Анталија

.
Сместување: Хотелот располага со 382 соби. Сите соби се модерно опремени, имаат купатило со туш или када, фен, централна клима, директна телефонска линија, мини бар, сет за чај или кафе, сеф, SAT TV, WI-FI, балкон.


Содржини: Хотелот во својата понуда има главен ресторан, барови покрај базенот и на плажа, диско бар и витамински бар. Отворени и затворени базени за деца и возрасни, терен за тенис, забавни активности со професионален тим наменети за деца, во вечерните часови има шоу програми, музика во живо, мини клуб за деца од 4 до 12 години, мини диско.


Плажа: Хотелот има приватна хотелска плажа со песок и камчиња. Лежалки, пешкири и чадори за на плажа се бесплатни за гостите на хотелот. Павиљоните на плажа дополнително се резервираат и наплаќаат.