Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Ergun Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот се наоѓа на 600 м од плажата Клеопатра, на 120 км од аеродромот во Анталија и 300 м од баровите и клубовите во Аланија.

СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот располага со 62 соби, сите опремени со бања, клима уред, балкон / тераса, телефон, фен, сеф

СОДРЖИНИ:  Хотелот нуди главен ресторан, бар, базен на покривот, активности на плажа.

ПЛАЖА: Плажата Клеопатра за сите гости и посетители предвидува дополнителна доплата за лежалки и чадори за сонце.