Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Club Dizalya
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Konakli, 12км од Аланија и 120км од аеродромот во Анталија.
Сместување:Хотелот има 196 соби.Сите соби се со купатило со када, туш, фен, клима сплит систем, телефон, сеф (се наплаќа), мини бар, плочки на под, сателитска ТВ и музички канали, балкон.
Содржини:  Главен ресторант, снек ресторант, бар на плажа и покрај базен. Доктор,перална, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, продавници, rent a car, се наплатуваат.
Спорт и забава:Отворен базен за возрасни и деца, две лизгалици на вода, тениски терени, одбојка на плажа, пинг понг. Спортови на вода, осветлување на тениски терени, Турска бања, сауна, масажа, билијард, се наплатуваат.Забавни програми во текот на денот и шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца.
Плажа: Хотелска плажа со лежалки и чадори за сонце. Пешкири за плажа со депозит.