Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Aydinbey Famous Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во областа Bogazkent, 45км од центарот на Анталија и 40км од аеродромот во Анталија.
Сместување :Хотелот има  316.соби. Сите соби се со купатило со када, фен, клима сплит систем, телефон, мини бар (се дополнува со вода и сокови секој ден), сеф, сателитска ТВ и музички канали, балкон.
Содржини: Главен ресторант со шведска маса, A’la Carte ресторани-BBQ, Медитерански ресторан - рибен ресторан, барови околу целиот хотелски комплекс, Диско клуб. Доктор на барање, сервис за перење, чување деца, продавници, фризер, телефон, факс, интернет кафе, компјутерски игри, rent a car дополнително се наплатуваат. WI-FI во лоби бесплатно.
Спорт и забава: Отворен и затворен базен за деца и возрасни, лизгалици на вода, фитнес центар, Турска бања, сауна, пинг понг, одбојка на плажа. Сите водени спортови, масажа, центар за убавина, Спа центар, билијард се наплатуваат. Забавна програма во текот денот, натпревари покрај базен и на плажа, шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца од 4-14 години.
Плажа: Хотелска песочна плажа, со лежалки и чадори за сонце се бесплатни. Пешкири на плажа со депозит.