Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Aska Just In Beach
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е далечен 100км од аеродромот во Анталија.Од Аланија е одалечен 20 км.
Сместување:Хотелот има 162 стандардни соби во главната зграда, 76 стандарди соби -анекс, 10 фамилијарни соби со две спални..Сите се опремени со балкон,мини бар, телефон, централна клима, сателитска ТВ, сеф, бања,WC, фен, радио.
Дополнителни содржини: Има главен ресторан ,.2 барови и еден " a la carte restoran"
Спорт и забава: Има 2 надворешни базени и еден внатрешни базен.

Плажа: Приватна, песочна и се простира на должина од 250м. Пешкирите и лежалките се бесплатни