Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Armas Labada
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во областа Camyuva, 5км од Кемер и 60км од аеродромот во Анталија.
Сместување :Хотелот  има 186 соби.Сите соби се со купатило со када и туш, фен, централна клима која работи според временските услови, мини бар (вода, минерална вода, сокови и пиво на пристигнување), сеф (се наплаќа), тепих или ламинат на подот, сателитска ЛЦД ТВ и музички канали, балкон во собите со поглед на море и француски балкон во собите со поглед на копно.
Дополнителни содржини: Главен ресторан Ambrosia со шведска маса, A’la Carte ресторани Kuyu-Турска кујна, Sandal-рибен ресторан, лоби бар, бар покрај базен, Диско клуб. Доктор, фризер, перална, продавници, интернет кафé и компјутерски игри. Wi-Fi интернет конекција дополнително се наплатува.
Спорт и забава: Отворени и затворени базени за возрасни и деца, две лизгалици на вода, тениски игралишта, Турска бања, сауна, фитнес, пинг понг, одбојка на плажа. Спа и Велнес центар, спортови на вода, билијард, осветлување на тениски игралишта, опрема за тенис, компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот, натпревари покрај базен и на плажа, шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04-12 год.
Плажа : Хотелска плажа, песок и камчиња, лежалки на плажа, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат.