Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Alaiye Kleopatra Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е сместен на 100 метри од преубавата плажа Клеопатра, 2 км од централната автобуска станица и 120 км од аеродромот во Анталија.
Сместување: Хотелот има 107 соби и секоја е опремена со клима уред, фен, мини бар, сеф, ТВ балкон. Хотелот е реновиран во 2013 гофина.
Содржини: Главен ресторан, 3 барови (вклучувајки и бар на плажа), спа центар со турска бања, сауна и простории за масажи и третмани.
Спорт и забава: отворен базен, мал затворен базен, билијард, спортови на вода.
Плажа: Достапна е градската песочна плажа Клеопатра. Лежалки и чадори за сонце се наплатуваат.