Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Akka Claros Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е позициониран близу до прекрасните плажи на медитеранот, во регионот на Кемер, на оддалеченост од 65 км од аеродромот во Анталија, 50 км од Аланија и 7 км од центарот на Кемер.
Сместување: Хотелот располага со 106 соби, сите опремени со бања, клима уред, сателитска ТВ, мини бар, балкон / тераса. Содржини: Хотелот нуди 1 главен ресторан, 1 снек бар и 1 бар,
Спорт и забава:Отворен базен, клуб за деца, фитнес центар, џакузи, хамам, сауна, масажи, тим за анимација.
Плажа: Хотелот располага со приватна плажа на која корисниците на услугите можат бесплатно да уживаат во лежалките, чадорите за сонце и пешкирите.