Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Adonis Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот Адонис е сместен на брегот од морето во Анталија и има поглед на Средоземното море. Се наога на 20 минути возење од аеродромот во Анталија.
Сместување: Сите соби се декорирани со врамени уметнички дела и дрвен мебел. Покрај тоа, собите се опремени со ТВ, бања и сопствен балкон.
Спорт и забава : Хотелот располага со отворен базен со тобогани. Исто така достапни се и затворен базен, просторија за играње пикадо и билијард.
Содржина : Во ресторанот се служи храна од турската и меѓународната кујна, со можност на служење храна внатре или надвор.Баровите и клубовите во центарот на Анталија се наоѓаат на 5 минути возење од хотелот.
Плажа: По скали се доаѓа до приватна платформа за пливање и тераса за сончање.